- Advertisement -spot_img

TAG

Beart Rexhepi

Rrëfime pas rrëfimesh, por mesa duket vetëm për disa farë përfitimesh

Pas ndarjes së bujshme të Tea Trifonit dhe Beart Rexhepit, ish-konkurrentë të ‘Përputhen’, Tea zgjodhi të flasë ekskluzivisht në një aplikacion të ri me...

“Viktimizohesh!” Reagon Tea menjëherë pas videos sqaruese të Beartit

Pas ndarjes së bujshme të Tea Trifonit dhe Beart Rexhepit, ish-konkurrentë të ‘Përputhen’, Tea zgjodhi të flasë ekskluzivisht në një aplikacion të ri me...

Bearti më në fund sqaroi ndarjen me Tean sipas anës së tij të historisë

Së fundmi lajmi më i bujshëm në mediat rozë ishte ai i ndarjes së Teas dhe Beartit, të dy ish-konkurrentë të emisionit ‘Përputhen’.  Dje në...

Të vërtetat e Teas për ndarjen me Beartin

Së fundmi lajmi më i bujshëm në mediat rozë ishte ai i ndarjes së Teas dhe Beartit, të dy ish-konkurrentë të emisionit ‘Përputhen’.  Dje në...

“Është radha të tregoj anën time të historisë” Bearti i zhgënjyer nga Tea

Së fundmi lajmi më i bujshëm në mediat rozë ishte ai i ndarjes së Teas dhe Beartit, të dy ish-konkurrentë të emisionit ‘Përputhen’.  Sot në...

Një kapitull i ri në jetën e Teas

Lajmi që bëri bujë më së fundmi ishte ai i ndarjes së ish-konkurrentëve të ‘Përputhen’, Teas dhe Beartit. Bearti e konfirmoi i pari ndarjen...

Latest news

- Advertisement -spot_img