Show bizzUncategorized

Bearti më në fund sqaroi ndarjen me Tean sipas anës së tij të historisë

0

Së fundmi lajmi më i bujshëm në mediat rozë ishte ai i ndarjes së Teas dhe Beartit, të dy ish-konkurrentë të emisionit ‘Përputhen’. 

Dje në program njoftuan që është hapur një aplikacion i re me pagesë, prej katër eurove, i quajtur gjithashtu “Përputhen”. Ekskluzive aty ishte dhe intervista e Teas për arsyet e ndarjes nga Bearti. 

Bearti e ka ndjekur rrëfimin e Teas dhe ka reaguar menjëherë duke u ndjerë i zhgënjyer që u shit për 4 euro. Kështu ai vendosi të tregojë historinë nga ana e tij. Videon sqaruese të tij e gjeni më poshtë./ProBizz.al/

“Lot” nga Bardhi

Previous article

“Viktimizohesh!” Reagon Tea menjëherë pas videos sqaruese të Beartit

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Show bizz