- Law Firm Visha-spot_img

TAG

Dokumente

Dokumetet: Miliarderët dhe udhëheqësit botërorë grumbulluan shuma të mëdha parash në sistemet sekrete

Dhjetëra udhëheqës të tanishëm dhe të mëparshëm botërorë, miliarderë, yje rock-u dhe zyrtarë qeveritarë kanë fshehur miliarda dollarë në llogari sekrete në det të...

Latest news

- Law Firm Visha-spot_img