- Law Firm Visha-spot_img

TAG

Hekuran Murati

Pakoja e Ringjalljes Ekonomike, punëtorët do të marrin nga 50 deri 100 euro për tre muaj

Të gjithë ata që kanë humbur vendin e punës në Kosovë në kohën të pandemisë dhe që janë punësuar nga data 1 korrik e...

Latest news

- Law Firm Visha-spot_img