- Law Firm Visha-spot_img

TAG

Izrael

FDA rekomandon doza përforcuese të Pfizer për Covid vetëm për njerëzit 65 vjeç e lart

Një komitet këshillues me ndikim i Administratës Amerikane të Ushqimit dhe Barnave hodhi poshtë të premten një propozim për shpërndarjen e injeksioneve përforcuese të...

Latest news

- Law Firm Visha-spot_img