- Law Firm Visha-spot_img

TAG

William Shatner

Ekuipazhi i Blue Origin me William Shatner niset dhe kthehet me sukses nga hapësira

Blu Origin i Jeff Bezos lëshoi raketën e tij New Shepard për herë të pestë këtë vit të mërkurën, dhe me aktorin kanadez William...

Blue Origin planifikon këtë javë fluturimin e tij të dytë me ekuipazh në hapësirë

Blue Origin planifikon të bëjë fluturimin e tij të dytë me ekuipazh të mërkurën, këtë herë duke mbajtur alter egon e një prej udhëtarëve...

Latest news

- Law Firm Visha-spot_img