Xhemi Shehu lufton frikën e saj

Ish-moderatorja e ‘Top Channel’ po vjen me nuanca të reja në jetën e saj. Ishim mësuar ta shihnim me flokët e saj bjonde, por këtë mëngjes Xhemi Shehu me anë të një postimi të saj në rrjete sociale ka shpërndarë me ndjekësit look-un e saj më të ri. Ajo duket që i ka bërë një rifreskim pamjes së saj të ëmbël duke i lyer flokët në ngjyrë portokalli.

https://www.instagram.com/p/CNAGqYMh8rp/?igshid=1tlpy8kvxwc0v

Duket se ajo ka vendosur t’i luftojë frikërat e saj, siç është dhe ndryshimi i pamjes dhe të eksperimentojë me të.

Ka kohë që kur ajo ka hequr dorë nga televizioni pas 17 viteve karrierë. Xhemi vendosi që të largohej nga ekrani pasi prezantoi emisionin ‘Portokalli’ në Top Channel, duke iu përkushtuar më së shumti familjes dhe jetës jashtë impenjimeve televizive, siç është fitnessi, me të cilin ajo merrej më së shumti gjatë periudhës së karantinës. /ProBizz.al/