Archie, djali i Meghan Markle dhe Princit Harry duket identik me mamanë e tij në këtë foto të re

CAPE TOWN, SOUTH AFRICA - SEPTEMBER 25: Meghan, Duchess of Sussex holds her baby son Archie Mountbatten-Windsor at a meeting with Archbishop Desmond Tutu at the Desmond & Leah Tutu Legacy Foundation during their royal tour of South Africa on September 25, 2019 in Cape Town, South Africa. (Photo by Toby Melville - Pool/Getty Images)

Djali i Meghan Markle dhe Princit Harry Archie duket pothuajse identik me mamanë e tij në një foto të re.

Një vrojtues mbretëror vuri re ngjashmërinë e jashtëzakonshme kur krahasoi imazhet e Meghan si fëmijë me fotografinë e fundit të Archie.

Djali i çiftit mbretëror u publikua si pjesë e dokumentarit të ri të Princit Harry AppleTV + The Me You Can Not See.

a small child smiling at the camera: Meghan Markle being held by her half-sister Samantha Markle when she was just six-months-old
Meghan Markle duke u mbajtur nga gjysmë motra e saj Samantha Markle kur ajo ishte vetëm gjashtë muajshe

Në foto, Archie mund të shihet duke rrezatuar ndërsa ai shkon para dhe prapa në një ritëm në shtëpinë e Harry dhe Meghan në Montecito, California, SH.B.A.

Ndërkohë fotografia tjetër tregon një Meghan gjashtë muajshe duke buzëqeshur dhe duke u mbajtur nga gjysmë motra e saj Samantha Markle.

Fansat mbretërorë e quajtën Archie një ‘mini Meghan’ pasi krahasimi u postua në rrjetet sociale.

Një fotografi e Archie nga dokumentari i ri AppleTV + i Princit Harry

Burimi: Mirror