Bleona Qerreti vjen sërish në kinematografinë botërore

Bleona Qerreti, artistja shqiptare prej vitesh jeton në Shetet e Bashkuara të Amerikës dhe ka krijuar një karrierë në muzikë. Me natyrën e saj ekstravagante dhe tërheqëse ajo është bërë pjesë e produksioneve kinematografike amerikan. 

Qerreti tani po vjen me projekte të reja. Në rrjetet e saj sociale në InstaStory ka treguar se filmi i ri është gati dhe shumë shpejt do të na zbulojë titullin. Ajo do të luajë rolin e një “boss lady” dhe do quhet Brooke./ProBizz.al/