Loredana e shpreh qartë dëshirën e saj për një fëmijë të dytë

Kohët e fundit në mediat rozë po zien dyshimi se Loredana është shtatzënë. Duket se ajo me Mozzik janë rikthyer sërish bashkë dhe s’duan ta lënë familjen me aq, por të bëjnë një fëmijë të dytë.

Nuk është hera e parë që reperja shpreh në story dëshirën për të pasur një tjetër fëmijë pas Hanës, ashtu siç ka bërë edhe pak orë më parë.

Loredana ka publikuar shumë foto me Mozzik në rrjetet e saj sociale, në InstaStory, ku dhe ka shkruar: “Dua një fëmijë të dytë”. Lajmi për një shtatzani nuk është konfirmuar por shihet qartë që ajo do ta donte një të tillë./ProBizz.al/