- Advertisement -spot_img

TAG

Loredana

Loredana e shpreh qartë dëshirën e saj për një fëmijë të dytë

Kohët e fundit në mediat rozë po zien dyshimi se Loredana është shtatzënë. Duket se ajo me Mozzik janë rikthyer sërish bashkë dhe s’duan...

Kush është personazhi i famshëm më me stil sipas Lori Hoxhës

Një ndër blogeret që ndiqet më shumë në Shqipëri është Lori Hoxha. Asaj i drejtojnë ndjekësit e saj vazhdimisht pyetje duke i kërkjar gjithashtu...

Dyshimet që na fut Loredana s’paskan fund

Kohët e fundit pyetja që nuk na ikën nga mendja ka të bëjë me shtatzaninë e reperes së njohur, Loredana. U përfol që ajo...

Reagon Loredana për shtatzaninë e saj të dytë

Kohët e fundit pyetja që nuk na ikën nga mendja ka të bëjë me shtatzaninë e reperes së njohur, Loredana. U përfol që ajo...

Latest news

- Advertisement -spot_img