Brad Pitt i fotografuar në një qendër mjekësore

Brad Pitt u fotografua duke dalë nga një qendër mjekësore në Beverly Hills teksa qëndronte ulur në një karrocë të mërkurën pasi i kishin hequr dhëmbët e pjekurisë, sipas “Page Six”.

Nuk është asgjë“, tha një burim. “Punë stomatologjike“.

Pitt, 57 vjeç, i veshur me një kapuç të zi dhe xhinse gri, ishte me rrota së bashku nga një truprojë. Ylli i “Once Upon A Time in Hollywood” ka veshur një palë syze dielli mbi maskë, me një palë atlete të bardha për të kompletuar pamjen.

Pitt u zbulua kohët e fundit – së bashku me Harrison Ford, Brad Pitt, Halle Berry dhe Reese Witherspoon, ndër të tjerët – si një anëtar i listës së ansamblit Academy Awards për të prezantuar në ceremoninë e 25 Prillit – kështu që ai me të vërtetë donte të ishte në një formë të shkëlqyeshme për shfaqjen.

Një person që nuk është më në listën e ngushtë të kontakteve të spitalit është ish-gruaja e tij, Angelina Jolie. Ndarja e zgjatur e çiftit ka përparuar në një nga betejat më të shëmtuara të gjykatës së Hollywood-it./ProBizz.al/