Show bizzUncategorized

Covid-19 mbërthen Dafina Zeqirin

0

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, e njohur ndryshe si Duffy’e, vazhdon të jetë pjesë e TOP listave të televizioneve dhe radiove lokale. Talenti për muzikë dhe ambiciet e saj nuk përfundojnë, duke nxjerrë vazhdimisht hite.

“Duro” është kënga e saj më e fundit, të cilën adhuruesit e saj e pritën jashtëzakonisht mirë. Me fuqinë skenike që e karakterizon ajo ka krijuar një lidhje me ndjekësit e saj dhe nuk mungojnë postimet nga jeta e përditshme në rrjetet e saj sociale. Me imazhet e fundit lë pa fjalë 1.6 milinë ndjekësit e saj, duke u shfaqur me një veshje gjithë stil që e nxirrte tepër tërheqëse.

Ditën e djeshme Dafina ka shpërndarë në instastory njoftimin se ajo është infektuar me Covid-19, por përcjell mesazhin që virusi nuk mund ta ndalojë atë së bëri ‘selfies’.

Duket se ajo po e përballon më së miri këtë situatë. Ne i urojmë divës shqiptare shërim sa më të shpejt.

BIEN ME 13% INVESTIMET E HUAJA 2020-n

Previous article

Asgjë nuk e ndal Fjollën!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Show bizz