Detaje nga romanca e Shakirës me Hamilton

Këngëtarja Shakira dhe kampioni i garave në Formula 1 Lewis Hamilton janë shfaqur në shoqërinë e njëri –tjetrit  pasi ai garoi në Çmimin e Madh të Spanjës në F1, ku doli në vendin e dytë.

Pas garës u vë virale një foto ku dora e Lewis ishte rreth belit të Shakirës .

Një burim i afërt pranë dyshes është shprehur se ata po kalojnë kohë së bashku dhe janë në fazën e njohjes.

Nga ana tjetër, ish-i i Shakirës, Gerard Pique, po e vazhdon romancën me të dashurën e re.