Show bizzUncategorized

Emri më i ri në treg sjell projektin e tij “AMG”

0

Emri më i ri në tregun muzikor është Ever B. Ai ka tërhequr publikun që në daljet e tij të para dhe duket që është tepër premtues për skenën muzikore.

Kënga e tij më e re është “AMG”, për të cilën Ever B Së bashkëpunoi me producentët Rzon dhe Arleen. Artisti u kujdes shumë personalisht për krijimin e projektit të tij të ri. 

Këngën dhe videoklipin e tij mund ta ndiqni më poshtë. /ProBizz.al/

Robert Berisha në një lidhje me modelen italiane?

Previous article

Xhemi Shehu lufton frikën e saj

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Show bizz