Fotografitë e Katy Perry dhe Orlando Bloom në një festë të ‘çmendur’ që duhen parë patjetër

Katy Perry dhe Orlando Bloom u panë duke festuar ‘çmendurisht” natën në klubin e natës Taverna Anema e Core në Capri, Itali.

*PREMIUM-EXCLUSIVE* STRICTLY NOT AVAILABLE FOR ONLINE USAGE UNTIL FURTHER NOTICE - MUST CALL FOR PRICING BEFORE USAGE - Actor Orlando Bloom and girlfriend singer Katy Perry literally let their hair down as they dance the night away at the Taverna Anema e Core Nightclub in Capri
*PREMIUM-EXCLUSIVE* STRICTLY NOT AVAILABLE FOR ONLINE USAGE UNTIL FURTHER NOTICE - MUST CALL FOR PRICING BEFORE USAGE - Actor Orlando Bloom and girlfriend singer Katy Perry literally let their hair down as they dance the night away at the Taverna Anema e Core Nightclub in Capri

Pothuajse një vit pasi mirëpritën vajzën e tyre, Daisy, çifti pushoi një natë nga detyrat e tyre prindërore për të hequr flokët – dhe vunë disa paruke shumëngjyrëshe – me një grup të madh miqsh.

Perry, 36 vjeç, u fotografua e veshur me një paruke kllouni ylberi ndërsa pozonte për fotografi me një buzëqeshje gjigante në fytyrë. Ajo e shoqëroi pamjen e saj të cirkut me një fustan me lule.

Bloom, 44 vjeç, vendosi gjithashtu një parukë bjonde.

Burimi: Page Six