Jason Statham dhe Rosie Huntington-Whiteley në pritje të fëmijës #2

Ylli i aksionit Jason Statham dhe e fejuara e tij aktore-modele Rosie Huntington-Whiteley janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë.

Taaa daahhh !! #Raundi 2“, shkroi Huntington-Whiteley në Instagram të enjten, së bashku me disa emoiji të lezetshëm dhe fotot e saj duke treguar barkun e saj të vogël veshur me veshje të ndryshme.

Ylli i “Wrath of Man”, Statham, 54 vjeç dhe Huntington-Whiteley, “Mad Max: Fury Road”, 34 vjeç, kanë gjithashtu një djalë 4-vjeçar, Jack Oscar.

Çifti i famshëm thuhet se u takuan në vitin 2010. Në vitin 2016, ata u shfaqën në tapetin e kuq në Golden Globes, pasi u zbulua se ishin fejuar.

Burimi: ABC News