Show bizzUncategorized

Jennifer Aniston nënë për herë të parë

0

Jennifer Aniston është aktorja e serialit “Friends” që do të nisë xhirimet dhe transmetimin së shpejti pas ribashkimot të tyre. Tani kemi një tjetër lajm të bukur. Aktorja, që luan rolin e Rachel Green, ka treguar se së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë.

Burime për “Closer” kanë treguar se Jennifer do të birësojë një vajzë nga jetimorja “Casa Hogar Sion” në Meksikë.

Jen mendoi se ribashkimi ishte koha perfekte për t’i dhënë skuadrës lajmin e madh të fëmijës. Ndërsa vajzat e dinin prej kohësh, duke qenë se takohen vazhdimisht bashkë, ajo mendoi se do të ishte mirë që t’ua tregonte edhe djemve kur të jenë të gjithë bashkë.Duke qenë se kanë kaluar shumë orë bashkë për gati një dekadë, ata dinë çdo detaj për jetën e njëri-tjetrit dhe e kanë mbështetur Aniston gjatë ditëve më të vështira duke përfshirë problemet e Courtney me fertilitetin dhe divorcin e dhimbshëm të Jennifer me Brad Pitt”,-ka treguar një burim pranë Aniston./ProBizz.al/

11 ritualet e mëngjesit që mund të ndryshojnë jetën tuaj

Previous article

Arsyeja e vërtetë pse Meghan Markle nuk mori pjesë në funeralin e Princ Philip

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Show bizz