Jennifer Lopez dhe Ben Affleck po fillojnë të flasin së bashku për ‘të ardhmen e tyre’

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck po punojnë për të çuar në nivelin tjetër marrëdhënien e tyre të rindezur së fundmi.

Një burim i afërt me këngëtarin, 51 vjeç, thotë për PEOPLE se ajo kaloi këtë fundjavë në Los Angeles për arsye biznesi, por gjithashtu donte të kalonte kohë me Affleck.

Ata do të vazhdojnë të udhëtojnë para dhe mbrapa midis Los Anxhelos dhe Miami“,-thotë personi i brendshëm. “Ata janë shumë të lumtur së bashku.”

Për më tepër, Lopez dhe dy herë fituesi i Academy Award, thuhet se “ngadalë po fillojnë të flasin për të ardhmen”.

Kjo nuk është një marrëdhënie rastësore,”- ka shtuar burimi. “Ata po e marrin seriozisht dhe duan që ajo të jetë afatgjatë.”

Takimi i çiftit në Los Angeles vjen një javë pasi ata u fotografuan së bashku në Miami, gjithashtu në Anatomy Miami Beach, palestrën e Lopez.

Ata ishin duke u kapur për dore, duke u përqafuar, duke u puthur. Ata nuk po përpiqeshin të fshehnin faktin se ishin së bashku,”-tregoi një burim për PEOPLE në kohën gjatë seancave të tyre të stërvitjes së bashku. “Ata janë shumë të dhënë pas njëri-tjetrit dhe janë së bashku.”

Me të vërtetë, ata janë vërtet njerëz të mirë,” shtoi personi i brendshëm. “Askush nuk qëndron rreth palestrës duke thënë:”Mos iu afro atyre“. Askush nuk i shqetëson ata; të gjithë janë të respektueshëm. Të gjithë e duan atë. Të gjitha gratë po e kontrollojnë atë dhe rutinën e saj sepse ajo duket shumë e mahnitshme dhe është aq e fortë.”

Thashethemet për marrëdhëniet e Lopez dhe Affleck u ndezën për herë të parë në fund të prillit, kur ata u panë jashtë shtëpisë së saj L.A. pas ndarjes së saj nga Alex Rodriguez. Të dy më vonë shijuan një arratisje në Montana, ku u fotografuan duke vozitur së bashku në 8 maj.

Burimi: PEOPLE