Jennifer Lopez ka disa mesazhe dashurie për të ndarë

Jennifer Lopez ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave gjatë javëve të fundit ndërsa thashethemet vazhdojnë të vërtiten në lidhje me marrëdhënien e saj me ish të fejuarin Ben Affleck.

Dyshja u fotografuan së bashku në fillim të muajit, dhe fansat, të cilët i quajnë me dashuri Bennifer, shpresojnë se ata mund të rindezin romancën e tyre.

Kohët e fundit, ylli i ‘Jenny from the Block’ ndau në Instagram të hënën një seri citimesh frymëzuese për dashurinë nga autorë të njohur, përfshirë George Elliot dhe Willa Cather.

Një nga mesazhet nga Willa lexonte: “Atje ku ka dashuri të madhe ka gjithmonë mrekulli”.

Një citim nga George përfshinte shprehjen: “Komoditeti, komoditeti i pashprehur i të ndjerit të sigurt me një person, duke mos pasur as peshë mendimesh, as matje fjalësh, por duke i shprehur të gjitha ashtu si janë”.

Në fillim të majit, Jennifer thuhet se kaloi disa ditë duke pushuar me Ben në Montana pasi mori pjesë në VAX Live: The Concert to Reunite the World në 2 maj, i cili u transmetua më 8 maj.

Jennifer u nda nga i fejuari Alex Rodriguez në prill pas një fejese dy-vjeçare.

Burimi: Hello!