Kim Kardashian ‘e intriguar’ nga Pete Davidson?!

Ndërsa Kim Kardashian dhe Pete Davidson deri më tani janë “vetëm miq”, sipas burimeve, ne dëgjojmë se ylli i reality show është “intriguar” nga komediani i “SNL”.

Një burim tha se Kardashian është e interesuar për yllin e “SNL”: “Ajo është e intriguar dhe e pëlqen atë.”

Kardashian dhe Davidson ndanë një puthje në ekran gjatë një skene “SNL” kur ajo drejtonte emisionin NBC javë më parë, përpara se të shiheshin në një tren rrotullues së bashku.

Page Six raportoi se Kardashian më pas mbërriti në vendlindjen e Davidson në New York të hënën për të marrë pjesë në Çmimet e Innovatorit të Revistës WSJ. Ndërkohë, supozohet se Davidson është kthyer gjithashtu në qytet për të filluar provat për “SNL” të kësaj jave, i cili po mbahet nga Kieran Culkin i “Succession” të HBO.

Kardashian, 41 vjeç, dhe Davidson, 27 vjeç, kanë kaluar kohë së bashku më parë – gjatë një darke për ditëlindjen e 2019-ës për Kid Cudi, në të cilën mori pjesë edhe bashkëshorti i Kardashian, Kanye West.

Burimi: Page Six