Show bizzUncategorized

Nga pushimet luksoze në një mal me milingona! Çfarë i ndodhi Ariana Fejzullahut

0

Ermal Fejzullahu dhe Ariana kanë zgjedhur të kalojnë këtë javë pushimet në Dubai, i shndërruar tashmë në të preferuarin për VIP-at shqiptarë. Çifti kanë qëndruar atje një javë bashkë me disa miq të tyre.

Më të arritur në shtëpi, nga pushumet luksoze, Arianën e priti një punë që e befasoi. Një numër i madh milingonash i kishin mbuluar pragun e shtëpisë. Ajo ndau një video të tyre në rrjetet e saj sociale në InstaStory ku dhe ka kërkuar që t’i tregojnë se cili është kuptimi, kur pragu i shtëpisë “pushtohet” nga milingonat./ProBizz.al/

Olsi Bylyku refuzon ofertën e majme

Previous article

Princi hyn në tregun muzikor me një diss për Jasminën

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Show bizz