Show bizzUncategorized

Që kur kanë filluar modelet të kërcënohen me jetë? Kendall Jenner merr mbrojtje nga gjykata

0

Thuhet se një burrë ka kërcënuar se do të vrasë me armë Kendall Jenner, para se të marrë gjithashtu dhe vetë jetën e tij. Ai është identifikuar si Malik Bowker, i cili ka marrë një urdhër ndalimi të përkohshëm nga gjykata, të hënën, 29 mars, për ta shpëtuar modelen 25-vjeçare prej tij. Jenner ka pohuar se burri 24-vjeçar udhëtoi përgjatë gjithë vendit për ta vrarë atë.

Sipas dokumenteve të reja ligjore të cilat janë marrë nga ‘TMZ’, një oficer i Departamentit të Policisë në Los Anxhelos (LAPD) informoi Jenner për planin e pretenduar të vrasjes, të enjten, 25 Mars. 

Në gazeta, ylli i ‘Keeping Up With the Kardashians’ pretendoi se detektivi i tha asaj se Bowker kishte në plan të blinte një armë zjarri të paligjshme për të marrë fillimisht jetën e saj dhe më pas të vetën. Sidoqoftë, aktualisht, ai është duke u mbajtur përkohësisht në një spital psikiatrik, por ai mund të lë nxirret nga aty në çdo çast.

E rëndësishme është që tani modelja Kendall Jenner do të jetë e sigurt dhe Bowker është i detyruar ligjërisht të qëndrojë 100 metra larg saj./ProBizz.al

Kur një inxhinier ka pasion bletarinë

Previous article

Edhe muzetë i vizitojmë ‘online’ tani

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Show bizz