Rihanna dhe A$AP Rocky më të dashuruar së kurrë

Tashmë janë në pritje të fëmijës së dytë dhe dukën më të lumtur së kurrë.

 Rihanna dhe A$AP Rocky janë shfaqur të përqafuar të mërkurën pasdite në Los Angeles.

Çifti u pa duke shëtitur rrugëve teksa ndaluan në disa dyqane.

Këngëtarja më famë botërore kishte veshur një pallto të gjatë të zezë mbi një bluzë të bardhë, ndërsa Rocky një xhaketë lëkure të kuqe dhe xhinse.