Robert De Niro me fëmijën e shtatë në moshën 79 vjeçare

Aktori Robert De Niro sërish baba.

Zëdhënësi i 79 vjeçarit konfirmoi lajmin për Page Six pa dhënë informacion rreth emrit apo gjinisë së bebes.

Të hënën fituesi i Golden Globe bëri bujë teksa korigjoi një gazetar i cili tha se ishte babai i gjashtë fëmijëve duke sqaruar se sapo kishin mirëpritur një bebe.

Sipas Page Six,  De Niro u lidh më instruktoren e arteve marciale në vitin 2021 dhe dyshja festuan ditëlidjën e tij vitin e kaluar në Francë.

Aktori 79 vjaecar është baba i Drenës, 51 vjeçe , Raphael, 46 vjeç, binjakëvë Aaron dhe Julian, 27 vjeç , Elliot 25 vjeç dhe Helen 11 vjeçe.

Burimi : Page Six