Show bizzUncategorized

Rudina Dembacaj shtatzënë për herë të dytë?! Detaji që ngriti dyshimet

0

Rudina Dembacaj, moderatorja shqiptare, është goxha aktive në rrjetet sociale dhe shumë herë përflitet nga ndjekësit e saj për ndodhitë e jetës së saj. Postimet nga përditshmëria nuk mungojnë siç ka bërë dhe sot.

Ajo ka postuar në Instagram dy foto, në të cilat duket barku paska i rrumbullakosur. Ky detaj u ka mjaftuar fansave të saj për të aluduar që ajo mund të jetë shtatzënë për herë të dytë./ProBizz.al/

Apple sapo lëshoi një “update” të ri të sigurisë! Ja çfarë duhet të dini për të

Previous article

Si të hapni telefonin tuaj me Face ID ndërkohë që keni vendosur maskën

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Show bizz