Shakira në pushime me familjen

Pas situatës që kaloi me ish bashkëshortin Pique , këngëtarja Shakira është parë në brigjet e Miami Beach .

Ajo ishte bashkë me dy fëmijët Milan, 10 vjec dhe Sasha, 8 vjec duke bërë ski. Shakira dukej e lumtur teksa kohët e fundit ishte përfolur për një romancë me Lewis Hamilton.

Gjatë muajve të fundit, ajo dhe Hamilton , u shfaqën në një jaht me miqtë si dhe në një klub nate.