‘Sheqer’ si vetë Diona

Këngëtarja më e re Diona Fona ka publikuar kohët e fundit këngën “Xhani” që u mirëprit dhe u pëlqye jashtë mase nga publiku.

Ajo ka bërë njoftimin në rrjetet sociale, se do sjell së shpejti do të sjell në treg projektin e saj më të ri.

Nëpërmjet fotografive të postuara ajo paralajmëron se kënga e saj e rradhës do të quhet “Sheqer”. Po presim të na vijnë gjëra të ëmbla nga bukuroshja Diona. /ProBizz.al/

https://www.instagram.com/p/CM7wF7IMw9w/?igshid=aa1vmxrhbb0p