Show bizzUncategorized

Dhuratë për ish-rivalin e tij?

0

Ledri Vula ka postuar në InstaStory që sot ka marrë një dhuratë. Ai e ka mirëpritur këtë gjest duke e falenderuar Noizyn, i cili i ka dhuruar atij një pjesë të koleksionit më të fundit nga ‘Illyrian Bloodline’. 

Dikur ish-rivalë por tashmë shokë shumë të mirë, me njëri-tjetrin. Përderisa rezervojnë dhe dhurata.

Ledri shpreh se koleksioni është “fresh për verë”. Po presim që të shohim si i rrinë atij rrobat veshur! /ProBizz.al/

‘Sheqer’ si vetë Diona

Previous article

Do votojë partinë që është pro legalizimit të..?!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Show bizz