Show bizzUncategorized

Do votojë partinë që është pro legalizimit të..?!

0

Ana Kauri ish-konkurrentja e ‘Përputhen’, njëkohësisht dhe një nga më të përfolurat e programit, ka qenë e ftuar në emisionin ‘E diell’ dhe deklarata e saj na la pa fjalë. 

Jam pro legalizimit të shtëpive publike. Duke qenë se jemi në prag zgjedhjesh, unë nuk jam me asnjë parti, por nëse do kishte një parti që do legalizonte shtëpitë publike, do e votoja këtë parti. Është një fenomen që ndodh dhe pse mos ta pranojmë.”, – deklaroi Ana në emision.

Ajo ka bërë gjithmonë takime interesante në programin ‘Përputhen’, por ajo vendosi të largohej nga emisioni, për shkak se nuk ndihej vetvetja. Megjithatë ajo vazhdon të jetë pjesë e mediave rozë. /ProBizz.al/

Dhuratë për ish-rivalin e tij?

Previous article

Horoskopi ditor – 29 Mars 2021

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Show bizz