- Advertisement -spot_img

TAG

Parti

Do votojë partinë që është pro legalizimit të..?!

Ana Kauri ish-konkurrentja e ‘Përputhen’, njëkohësisht dhe një nga më të përfolurat e programit, ka qenë e ftuar në emisionin ‘E diell’ dhe deklarata...

Latest news

- Advertisement -spot_img