“Si me qenë Hitler” Çfarë thot Dojna Mema për Tean

Dojna Mema është moderatore e njohur dhe tepër aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit e saj momente nga jeta, jep këshilla për ta dhe bashkëbisedon virtualisht. 

Kështu bëri dhe sot, duke postuar në InstaStory pyetje që i bënin fansat e saj, të cilave nuk ngurron t’u përgjigjet.

Atë e pyetën dhe në lidhje me ish-konkurrenten e ‘Përputhen’, Tea Trifonin: “Meqë e ndjek Tean në instagram, çfarë mendon për të dhe a e meriton ajo gjithë këtë urrejtje?”

Dojna ka një mesazh për të gjithë pasi u indinjua shumë nga ajo pyetje.

“E keni bërë Tean si me qenë “Hitler”. Nuk ju vijnë të këqijat nga Teas jo, shihni përreth se ka shumë çështje të rëndësishme për të cilat duhet të revoltohemi. Jetoni dhe lini të tjerët të jetojnë”,-përgjigjet ajo./ProBizz.al/