Kaq ishte drama me Scott Disick! Sofia Richie nis romancën e re

Kanë kaluar vetëm disa muaj nga ndarja e Scott Disick dhe Sofia Richie-t, por tashmë rrjeti u ndez përsëri me lajmin e fundit të lidhjes së re të Sofias.

Ishte ‘Entertainment Tonight’ që bëri njoftimin së vajza e Lionel Richie ka nisur një romancë me Elliot Grainge. 

Elliot është djali i Kryetarit dhe Drejtorit të Përgjithshëm të Universal Music Group, Lucian Grainge.

Ata kanë qenë miq për vite me rradhë dhe Elliot është gjithashtu i afërt me vëllain e Sofjes, Miles. Është shumë mirë për Sofian të dalë me dikë që familja e saj e miraton dhe e pëlqen. Sofia dhe Elliot janë të lumtur së bashku”,- tregoi një burim i afërt me dyshen.

Vetë 22 vjeçarja publikoi para disa ditësh një foto në rrjetet e saj spciale me Grainge dhe e shoqëroi atë vetëm me një emoji luledielli./ProBizz.al/

https://www.instagram.com/p/CM5asccA2Lk/?igshid=11hatbqgn5u29