Show bizzUncategorized

Rikthehet Ilda Bejleri

0

Moderatorja Ilda Bejleri, që nga momenti që u largua nga ‘Procesi Sportiv’, nuk ka qenë me prezente në ekran, por nuk është se u shkëput totalisht nga emisioni.

Gjatë një bisede me ndjekësit e saj në rrjetet e saj sociale Ilda ka treguar se do të rikthehet në televizion dhe me një emision të sajin. Ajo nuk dha shumë detaje por siç duket pritja nuk do të jetë e gjatë. 

Për ‘Europian’ do rikthehem si autore/modertaore me një program timin”,-shkruan ajo./ProBizz.al/

Kaq ishte drama me Scott Disick! Sofia Richie nis romancën e re

Previous article

Horoskopi ditor – 8 Prill 2021

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Show bizz