- Advertisement -spot_img

TAG

Microsoft

Hyundai Motor Group emëron shefin e ri për divizionin e lëvizshmërisë

Hyundai Motor Group tha të premten se ka formuar një divizion të ri të lëvizjes për të lëshuar më shumë modele shërbimi dhe emëroi...

Microsoft mbyll marrëveshjen për të prodhuar kufje AR për ushtrinë amerikane

Microsoft ka fituar një marrëveshje me vlerë gati 22 miliardë dollarë për të furnizuar ushtrinë amerikane me kufje të realitetit të shtuar (AR) për...

Latest news

- Advertisement -spot_img