- Law Firm Visha-spot_img

TAG

Ndalon

Kina ndalon tregtimin dhe minierat e kriptove, duke sjellë rënie të bitcoin

Rregullatorët më të fuqishëm të Kinës të premten intensifikuan goditjen e kriptovalutave me një ndalim të përgjithshëm për të gjitha transaksionet dhe minierat e kriptove, goditjen e bitcoin dhe monedhave të tjera kryesore dhe presionin ndaj aksioneve të lidhura me kripto dhe blockchain.

Latest news

- Law Firm Visha-spot_img