Ups! Me kë e kapëm mat kësaj here Fationin?!

Sot, paraditen e 30 marsit, siç duket ish-konkurrenti i përputhen, Fation Kuqari, paska vendosur ta kalojë në pishina. Moti ishte mëse i ngrohtë, por askush nuk e merr guximin të nis sezonin veror që tani. Ama Fationit nuk i interesonka fare kjo pjesë. Për të mjafton të ketë pak diell për të dalë i veshur vetëm me rroba plazhi dhe, mbi të gjitha, të lahet dhe në pishinë verore. Ai ka postuar një InstaStory në rrjetet e tij sociale ku tregon vetëm këmbën dhe një pjesë shumë të vogël të pishinës, por asnjë detaj tjetër.

Por, ai nuk paska qenë vetëm. Burime të ProBizz.al kanë treguar që ai ka qenë në shoqërinë e disa vajzave dhe këtë na e tregojnë qartë fotot e shkrepura.

Siç duket, përveç diellit dhe motit të ngrohtë, paska qenë dhe prezenca e vajzave me të cilat ai ka qenë i shoqëruar, që e kanë “ngrohur” më shumë atmosferën atje. Po me kë paska qenë Fationi duke pushuar sot që na e paska mbajtur të fshehtë? /ProBizz.al/