Wanda Nara është e sëmurë? Ish-bashkëshorti niset me urgjencë drejt Argjentinës

Mediat argjentinase kanë raportuar se Wanda Nara vuan nga leucemia. Por ky lajm ka shokuar familjen e modeles së njohur, përfshirë këtu edhe ish-bashkëshortin e saj, Maxi Lopez. Futbollisti është nisur menjëherë në Argjentinë për t’i qëndruar pranë ish-partneres dhe fëmijëve që ata kanë së bashku.

Në një postim në  “Threads”,  Lopez sulmon kompanitë e fluturimit:“Ata të vjedhin paratë për më shumë bileta dhe gjithmonë bëhen vonë. Nëse humbas fluturimin për të parë fëmijët e mi do t’i vë flakën Frankfurtit”, duke lënë të kuptohet që dëshiron të shkojë më shpejtë për në Argjentinë.

Ndërkohë raporti mes Wanda Narës dhe Lopez është qetësuar shumë kohët e fundit.