15 mënyra për të transformuar stilin tuaj pa kaluar vlerën e 25 dollarëve

Nëse keni kaluar muajt e fundit duke veshur pizhame çdo ditë, nuk jeni vetëm. Sidoqoftë, nëse keni filluar të lodheni duke parë që çdo ditë është ditë lavanderie, mund të jetë koha të azhurnoni pamjen tuaj. Dhe nuk keni pse të zhyteni në kursimet tuaja ose të hidhni buxhetin tuaj për të shtypur butonin e rifreskimit në stilin tuaj. Ne kemi grumbulluar 15 ndryshime të stilit të mahnitshëm nën 25 dollarë që do t’ju duken si një milion dollarë.

 • Provoni një fustan të hijshëm si këllëf (20$)

Nëse ju dëshironi të mbani nivelet e komoditetit ndërsa dukeni më të rafinuar atëherë ky fustan i hijshëm pambuku si këllëf,  do ju dukej aq i mrekullueshëm me një palë taka, sa duket me atlete të ulëta. Vetëm 20$.

 • Luani me zgjedhjet e çorapeve tuaja (15$)

Sigurisht, mund të jetë një detaj i vogël, por të dish që ke një palë nga këto çorape të hareshme nën pamjen tënde, sigurisht që do të të bëjë të buzëqeshësh. Vetëm 15$.

 • Jepini veshjes suaj disa ngjyra me vathë në formë rrethi (9$)

Nëse i doni rrathët, kjo palë është thjesht perfekte. Të imëta, por me një ngjyrim që me siguri do të gjallërojnë çdo pamje në çast. Vetëm 9$.

 • Përfshini disa modele delikate në pamjen tuaj (17$)

Jepini look-ut tuaj një shkëlqim ndryshe me një këmishë në një model delikat si kjo, e cila është plotësisht e përshtatshme për punë, por edhe për pak argëtim. Vetëm 17$.

 • Investoni në disa pantallona të lehta (19$)

Sigurisht, tutat janë të rehatshme, por nuk janë saktësisht veshja më elegante. Nëse dëshironi të ruani të njëjtin nivel komoditeti, investoni në një palë pnatallona të tilla. Vetëm 19$.

 • Shtoni një shall shumëngjyrësh në veshjen tuaj (15$)

A është garderoba juaj një det i zi? Ndriçojini gjërat duke përfshirë një shall me ngjyra në pamjen tuaj. Pavarësisht nëse e mbani atë në flokë, në qafë ose nëse e lidhni rreth shiritave të çantës suaj, do të shtojë një vibracion shumë të nevojshëm. Vetëm 15$.

 • Provoni disa vija të gjalla (14$)

Kush tha se vijat horizontale nuk mund të jenë tërheqëse? Me një bluzë të madhe sipër, kjo këmishë është e rehatshme dhe elegante. Vetëm 14$.

 • Shtoni një kordele në pamjen tuaj (+7$)

Ditët e këqija ku flokët tuaj s’janë në gjendjen e tyre më të mirë, thjesht nuk kanë një shans kundër këtij kordeli elegant. Pavarësisht nëse e keni veshur me xhinse dhe bluzë, kjo i shton stil serioz çdo pamjeje. Fillojnë nga 7$ e sipër.

 • Hidhni supeve një triko të madhe (+16$)

Në vend që të visheni shumë trashë, vishni një triko të tillë, që mund t’ju mbajë ngrohtë në këtë mot të çuditshëm pranvere. Fillojnë nga 16$ e sipër.

 • Shtoni disa vathë të mëdha në veshjen tuaj (10$)

Ndonjëherë, ju thjesht dëshironi që stili juaj të bërtasë “shiko mua!” Dhe kjo është ajo që do të merrni nga këto vathë të përmasave të mëdha – me një çmim miqësor për portofolin. Vetëm 10$.

 • Dukuni akademikë me pamjen tuaj (20$)

Ju ndoshta nuk punoni me patjetër si profesor kolegji, por sigurisht që mund ta shihni këtë pjesë duke veshur triko e trashë më sipër. Pra, ku është salla e leksioneve? Vetëm 20$.

 • Provoni një buzëkuq të fuqishëm (10$)

Veshja nuk është mënyra e vetme për të ndryshuar plotësisht pamjen tuaj. Shtimi i një buzëkuqi të guximshëm në rutinën tuaj mund t’ju bëjë të qëndroni në ato telefonata të Zoom, edhe nëse jeni akoma në tutat dhe pantoflat poshtë tavolinës. Vetëm 10$.

 • Azhurnoni orën sportive Apple Watch (7$)

Dëshironi t’i jepni Apple Watch tuaj një ndryshim pa shpenzuar shumë? Ky grup sportiv do të shtojë pak ngjyrë në pamjen tuaj për vetëm 7 dollarë.

 • Mbuloni flokët që ju duken keq me një kapuç elegant (14$)

Në qoftë se flokët tuaj duan t’ju lodhin paksa, mos e merrni me shumë stres. Vetëm vendosni këtë kapuç për të ngjarë më lezetshëm. Vetëm 14$.

 • Provoni disa bizhuteri minimaliste (+22$)

Më pak ndonjëherë është më shumë kur bëhet fjalë për bizhuteri. Me këtë gjerdan të hollë, ju mund të shtoni pak shkëlqim në çdo veshje pa mbingarkuar pamjen tuaj./ProBizz.al/