Kombinimi i maskës më “seksi” që kishim parë

Një ndër gjërat më bezdisëse të pandemisë me siguri dhe për ju ka qenë maskan mbrojtëse kundër Covid-19. Sidomos kur jeni kombinuar në veshje shumë bukur dhe keni bërë një “make up” fantastik. 

Modelja Irina Shayk, ka realizuar kombinimin e saj tej mase seksi dhe po e çmend rrjetin me publikimin e fotove të saj në platformën Instagram. Me veshjen e saj të sfilatës së stilistit Mugler ka zbuluar pjesë seksi të trupit të saj.

Për të plotësuar look-un e saj ekstravagant ajo vendosi dhe maskën ai detaj “ekstra” dhe për çudi është pëlqyer pafuns nga publiku./ProBizz.al/

https://www.instagram.com/p/CNTGLtNnsDe/?igshid=bnhb4zphvan