Adele ndez thashethemet për një romancë me Rich Paul

Adele ndezi thashetheme se ajo po del me agjentin sportiv Rich Paul pasi ata u panë së bashku në finalet e NBA gjatë fundjavës.

Këngëtarja 33-vjeçare dhe agjenti i mirënjohur ishin të ulur së bashku gjatë lojës të shtunën (17.07.21) dhe spekulimet rreth statusit të marrëdhënies së tyre u intensifikuan pasi Brian Windhorst i ESPN iu referua këngëtares së ‘Skyfall’ si “e dashura” e Rich.

Duke folur në podcastin e ‘The Lowe Post’, ai tha: “Rich Paul, agjenti i [LeBron James’], sjell të dashurën e tij në lojë ulur pranë LeBron. E dashura e tij është Adele. Rich Paul është në lojë me Adele.”

Këngëtarja – e cila ka një djalë, Angelo, tetë vjeç, me ish-burrin e saj Simon Konecki – zakonisht i pëlqen të mbajë një profil të ulët dhe deri më tani ka qëndruar e heshtur për spekulimet e marrëdhënies.

Sidoqoftë, ylli i lindur në Londër u pa duke biseduar dhe qeshur me Rich, ndërsa ata shikonin Milwaukee Bucks që mundi Phoenix Suns 123-119.

Duke folur për çiftin e ri të përfolur, Brian shtoi: “Kjo është hera e parë që ata kanë dalë në publik së bashku, kështu që kjo do të jetë në të gjithë tabloidet”.

Adele – e cila më parë mohoi spekulimet se ajo po dilte me yllin e rap-it Skepta – aktualisht po përgatitet të publikojë albumin e saj të ri të shumëpritur.

Këngëtarja fituese e çmimeve nuk ka publikuar një album që nga ’25’ në 2015. Edhe pse ajo ka kaluar vitin e fundit apo më shumë “duke u përqëndruar tek vetja” pas ndarjes së saj nga Simon, ajo tani është e ngazëllyer që do të kthehet në qendër të vëmendjes.

Një burim së fundmi tregoi: “Adele ka qenë shumë e zënë duke u përqëndruar tek vetja vitin e kaluar dhe ka kaluar muaj në studio duke regjistruar albumin e saj të ri.”

Këngëtarja në krye të listave tani mezi pret që fansat e saj të dëgjojnë muzikën e saj të re.

Burimi shtoi: “Albumi do të dalë shumë shpejt dhe ajo është e ngazëllyer që bota ta dëgjojë atë.”

Burimi: Bang Showbiz