Show bizzUncategorized

“Alesia Bami nuk bën për moderim!” Flet moderatorja..

0

Në emisionin ‘Why Not’ të Roza Latit ka qenë e ftuar Dajana Shabani. Ajo u pyet në rubrikën ‘E sponsorizoj dhe nuk e sponsorizoj’ se cilin nga personazhet do të sponsorizonin dhe cilin jo për të qenë pjesë e televizionit.

Më vjen keq, vajzë simpatike, mund të jetë vajzë shumë solare, por nuk mendoj se është për moderim.” – ishte përgjigja që dha Dajana, ku duket qartë që ajo nuk e sponsorizon Alesian si moderatore.

Dajana Shabani është një moderatore e shumëpërfolur dhe e komentuar në mediat rozë, si për profesionin e saj, ashtu edhe për jetën e saj private. /ProBizz.al/

Certifikata e Dëshmorit të Atdheut i dorëzohet sot familjes së Heroit Arjan Sala

Previous article

Horoskopi ditor – 30 Mars 2021

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Show bizz