Angelina Jolie tregon si është jeta e një nëne beqare e 6 fëmijëve

Aktorja e “Maleficent” u shfaq në “Daily Pop” të E! këtë javë për të diskutuar mbi filmin e saj të ardhshëm, “Ata që Më Duan të Vdekur”. E pyetur se si i menaxhon të gjitha punët e saj, nga karriera në Hollywood, përpjekjet humanitare dhe prindërimin e gjashtë fëmijëve, 45 vjeçarja, zbuloi sistemin mbështetës simbiotik që ka me fëmijët e saj.

Unë kam gjashtë fëmijë shumë të aftë“,-u shpreh aktorja. “Sigurisht që zgjohesh dhe thjesht ndihesh sikur,” Duhet të sigurohem që janë mirë. Duhet të sigurohem që janë mirë mendërisht”, por sinqerisht, mendoj se kjo ndryshoi disa vjet më parë dhe janë ata që mendojnë, “Unë duhet të sigurohem që nëna është mirë“.

Jolie theksoi se ajo dhe fëmijët e saj janë një “ekip” dhe ajo e konsideron veten “shumë, me shumë fat”. Fëmijët e saj janë Maddox, Zahara, Pax, Vivienne, Shiloh dhe Knox. “Unë jam gjithmonë ajo që shqetësohet, por nuk shqetësohem për ta. Ata janë njerëz ‘cool’,” shtoi ajo.

Jolie bëri kërkesë për divorc nga ish-burri i saj, me të cilin ka gjashtë fëmijët e saj, Brad Pitt në shtator 2016, pas dy vitesh martesë dhe gati 12 vitesh së bashku. Pavarësisht nga disa vështirësi, Jolie ndau se sa “shumë më komode” ndihet në të dyzetat e saj sesa në vitet e saj të hershme.

Unë jam duke pritur me padurim të pesëdhjetat e mia – ndjej se do të godas në të pesëdhjetat e mia,”-vazhdoi Jolie. “Një ditë ne ishim në trampolinë dhe fëmijët thanë:” Jo, mami, mos e bëj atë. Do të dëmtosh veten. ” Dhe mendova, ‘Zot, a nuk është kaq qesharake?’ Ishte një ditë që isha një yll aksioni, dhe tani fëmijët po më thonë të zbres nga trampolina sepse do të lëndoj veten“.

Burimi: Fox News