Ben Affleck dhe Jennifer Lopez ribashkohen në Los Angeles

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez janë ribashkuar!

Një burim i tregon PEOPLE se aktori, 48 vjeç, dhe këngëtarja, 51 vjeç, u ribashkuan të premten pas një kohe të shkurtër larg njëri-tjetrit.

Affleck më parë kaloi kohë me nënën e Lopez, Guadalupe Rodríguez, në fillim të javës kur ylli i Justice League u pa duke drejtuar një projekt të pazbuluar në Las Vegas që shfaqte Rodríguez, 76 vjeç, në sheshxhirim. Një burim më parë i tha PEOPLE se “Lupe ishte atje për të filmuar një kameo argëtuese”.

Në të kaluarën, nëna e Jennifer dhe Ben ishin shumë të afërt. Guadalupe e donte Benin. Ajo ishte e trishtuar kur nuk mund t’i zgjidhnin gjërat vite më parë,”-i thotë një burim tani PEOPLE. “Ajo është e entuziazmuar që ata janë përsëri bashkë tani.

Jennifer është shumë e afërt me mamanë e saj. Është shumë e rëndësishme për të që personi me të cilin është me të, të merret vesh me mamanë e saj,”-shton burimi. “Jennifer pëlqen që Ben dhe Guadalupe rrinin në Las Vegas. Ata të dy e duan kumarin dhe u argëtuan së bashku në hotelin Wynn.”

Burimi: PEOPLE