Astrologët amatorë marrin lavdërime nga Nasa për foton e Mjegullnajës së Gjysmëhënës

Një astrolog amator ka fituar lavdërime nga agjencia hapësinore amerikane Nasa për një fotografi që ai dhe dy të tjerë morën nga një flluskë...
spot_img
spot_img