Show bizzUncategorized

Eni Vasili më në fund shtatzënë

0

Së shpejti do të bëhen tre! Gazetarja e njohur Eni Vasili dhe partneri i saj Armandi do të bëhen prindër. 

Thuajse çdo natë është shfaqur në ekran duke prezantuar programin ‘Open’, por siç duket veshjet e gjera e kanë ndihmuar të fshehë barkun dhe ta mbajë lajmin vetëm për vete. 

Vasili ka ditur gjithmonë si të mbajë të fshehtë jetën e saj private edhe pse ka 25 vite në fushën e gazetarisë, duke u treguar mjaft e kujdesshme.

Gjendet trupi i heroit Arjan Sala

Previous article

I erdhi përsëri ‘koha’ orës verore

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Show bizz