Show bizzUncategorized

Fotot që ndau Jessie J me ne na lanë pa fjalë

0

Jessie J, këngëtarja e famshme, ka festuar ditëlindjen në datën 27 mars dhe fotoja që ajo shpërndau na la pa fjalë. 

Në një postim të bërë në instagramin e saj ajo ndau disa foto ku shfaqej nudo para pasqyrës së tualetit, në të cilën shkruan dhe numrin “33” që nënkuptonte moshën që ajo mbushi./ProBizz.al/

Këngëtarja e frymëzuar për t’u bërë pilote

Previous article

Olsi Bylyku heq dorë nga ‘Klanifornia’

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Show bizz