Ja si duken Rihana dhe A$AP Rocky të kapur dorë për dore në rrugët e New York-ut

Rihanna dhe A $ AP Rocky duken mjaft mirë duke shëtitur në rrugët e New York-ut duke mbajtur duart e njëri tjetrit.

Përvec se duken të lumtur, ajo që na tërheq vëmëndjen është dhe stili i tyre.

RiRi dukej e mrekullueshme në pjesën e sipërme, lëkurë ngjyrë kafe nën një xhaketë të gjatë  po me të njëjtën ngjyrë dhe pantallona të gjera kafe, ndërsa reperi i saj I veshur I gjithi me të zeza.

Ajo që ra në sy tek veshja e saj, ishte një shall në kokë dhe këpucë me ngjyrë të çelët, ndërsa ai mbante në kokë një kapele dhe çizme të zeza ndërsa ecnin pranë një muri me tulla së bashku ,te cilët dukeshin më të lumtur se kurrë që ishin pranë njëri-tjetrit dhe nuk kishin frikë të tregonin afeksion para shikuesve.

Rihanna dhe A $ AP ishin miq para se të vendoseshin në një marrëdhënie dashurie me njëri- tjetrin. Ata e bënë publike dashurinë e tyre për herë të parë, në nëntor 2020 kur thuhet se u panë duke darkuar në Nju Jork në Beatrice Inn.

BURIMI: Hollywoodlife