Jennifer Lopez ka “shumë dashuri” për Ben Affleck

LOS ANGELES, CALIFORNIA - NOVEMBER 22: In this image released on November 22, Jennifer Lopez attends the 2020 American Music Awards at Microsoft Theater on November 22, 2020 in Los Angeles, California. (Photo by Emma McIntyre /AMA2020/Getty Images for dcp)

Jennifer Lopez ende ka “shumë dashuri” për ish-të dashurin e saj Ben Affleck. Ylli i ‘Hustlers’ u pa që po kalonte kohë me aktorin 48-vjeçar gjatë fundjavës dhe burimet tani kanë thënë se dyshja ende “admirojnë” njëri-tjetrin dhe kanë mbajtur një miqësi të ngushtë që kur lidhja e tyre dy-vjeçare përfundoi në 2004.

Një burim i tha revistës People: “Ata kanë kaluar kohë së bashku në LA gjatë javës së kaluar. Ata kanë shumë dashuri për njëri-tjetrin. Ata gjithmonë e kanë admiruar njëri-tjetrin.

Jennifer, 51 vjeç, ka qenë duke kaluar kohë me Ben pas ndarjes së saj nga ish-i fejuari i saj Alex Rodriguez, gjë që dyshja e konfirmoi në prill pas katër vitesh së bashku. Dhe kohët e fundit u raportua se këngëtarja e hitit ‘On The Floor’ gjithashtu ishte mbështetur tek ish-burri i saj, Marc Anthony, me të cilin ajo ka binjakët 13-vjeçarë Emme dhe Max, pas ndarjes së saj nga Alex, pasi ai është i gatshëm për të ndihmuar të kujdesen për fëmijët e tyre ndërsa ajo punon me gjërat e saj.

Një burim tjetër tha: “Jennifer po ia del mirë. Ajo është ende duke filmuar në Republikën Dominikane. Fëmijët e kanë vizituar atë dhe e lumturojnë atë pafund. Jennifer dhe Marc Anthony kanë një marrëdhënie të shkëlqyeshme. Duke pasur Marcun, përderisa i ishte dashur të punonte jashtë vendit, ka qenë shumë ngushëlluese për Jennifer dhe ndihmë“.

Për herë të parë u tha se Jennifer dhe Alex u ndanë në mars, por ata e mohuan duke thënë që po punonin për të rregulluar vetëm për disa çështje. Megjithatë, ata në fund të fundit konfirmuan se romanca e tyre ishte mbyllur muajin e kaluar.

Në një deklaratë të përbashkët, ata thanë: “Ne e kemi kuptuar që jemi më mirë si miq dhe presim të qëndrojmë kështu. Ne do të vazhdojmë të punojmë së bashku dhe të mbështesim njëri-tjetrin në bizneset dhe projektet tona të përbashkëta. Ne dëshirojmë më të mirën për njëri-tjetrin dhe secilin fëmijët e tjetrit“.

Burimi: Bang Showbiz