Show bizzUncategorized

Këngëtarja e frymëzuar për t’u bërë pilote

0

Rovena Dilo një emër që akoma i ka rezistuar kohës në botën e muzikës tani po kalon në një tjetër profesion. 

Në rrjetet e saj sociale ajo njofton nëpërmjet një postimi që do të donte që fëmijë të bëhej pilote dhe për këtë ishte frymëzuar nga piloti Armando Gjoka pasi tek ai personifikonte mbrojtjen dhe sigurinë./ProBizz.al/

Fshihet SpongeBob për shkak të përmbajtjeve që shfaqin “urrejtje”!

Previous article

Fotot që ndau Jessie J me ne na lanë pa fjalë

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Show bizz